Darujte radost nejen sobě, ale i svým blízkým. A pořiďte si naši kašmírovou šálu

Darujte radost nejen sobě, ale i svým blízkým. A pořiďte si naši kašmírovou šálu

Každý z nás by měl mít doma alespoň jednu kvalitní šálu. A nezáleží na tom, že nám březen pomalu klepe na dveře. Takovou šálu totiž nemusíte nosit jen během chladné zimy, ale i během podzimu či na jaro. A dnes bychom vám rádi představili luxus mezi šálami, kam jistě patří ty, jež jsou vyrobené z kašmíru.

Nenápadný doplněk, který zahřeje

Kašmírová šála patří mezi doplňky, které by neměly chybět v šatníku každého správného muže. Ačkoliv jde o na první pohled zcela nenápadný doplněk, při jeho správném výběru a slazení se zbytkem oblečení zjistíte, jak důležitou součást vašeho konečného outfitu tvoří. Protože větší kousky sice tvoří podklad pro vás konečný vzhled, ale doplňky jsou to, co váš look dotáhnou k dokonalosti. S našimi kašmírovými šálami se z vás stane král každé pracovní schůzky, plesu, ale i jiné události. A co víc – bude vám příjemné teplo.

Kašmírská vlna – poklad mezi přírodními materiály

Oděvy z kašmíru patří mezi největší luxus, jaký svému šatníku můžete dopřát. Kašmírská vlna patří k jedné z nejvzácnějších přírodních textilií světa. Kašmírová vlna se vyčesává v himálajské oblasti ve vysokých nadmořských výškách z kašmírských koz. Nejjemnější vlákna mají tyto kozy v oblasti slabin, odkud se vlna vyčesává. Vzhledem k tomu, že z jedné kozy lze za rok získat pouze 50 až 150 gramů vlny o této jakosti, není divu, že jde o luxusní a dražší materiál.

O hřejivosti tohoto materiálu svědčí zejména fakt, že se získává z koz, které musí přežít i teploty sahající až do 40 stupňů pod nulou. Oděvy z kašmíru pak mají naprosto vynikající vlastnosti. Oděvy z kašmíru jsou měkké, jemné, příjemné na dotek, ale i velmi hřejivé. Kašmírové oděvy jsou třikrát až šestkrát hřejivější než oděvy z ovčí vlny. Kašmír má stálý tvar, ale i barvu, proto nemusíte mít obavy ze znehodnocení materiálu v důsledku jeho používání.

Kašmírové šály, které mají šmrnc!

My vám můžeme nabídnout vkusné a elegantní kašmírové šály, které dají jasně najevo, že dbáte o to, jak vypadáte, ale i to, že si potrpíte na kvalitu. Mezi naše favority patří dozajista kašmírová šála v bordové barvě, ale také šála v příjemné tmavě hnědé barvě hodící se snad ke všemu. Pokud jste odvážnější, možná vám udělá radost šála v jemném odstínu růžové.

To však není vše. Pokud vás zajímají i další oděvy z kašmíru, podívejte na naši nabídku sak, která jsou vyrobena z příjemné směsi ovčí a kašmírské vlny. O tomto materiálu se můžete dočíst více ZDE.

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.