Do města, do práce, ale i na cesty. Přesně taková bude nová kolekce tašek George Noir od Jiřího Černého

Do města, do práce, ale i na cesty. Přesně taková bude nová kolekce tašek George Noir od Jiřího Černého

V posledních dnech jste mohli na našich sociálních sítích zaregistrovat fakt, že jsme se do prodeje rozhodli zařadit skvělou novinku – a to v podobě kvalitních pánských kožených tašek, které budou vhodné nejen do města či do práce, ale i na cestování. Čím jsou tyto tašky tak výjimečné?

Kolekce kožených tašek pochází z rukou Jiřího Černého, syna zakladatelky této firmy, Moniky Černé. „Značka tašek nese jméno George Noir. Inspiroval jsem se francouzským překladem svého jména - Jiří (George) Noir (Černý). Jelikož je Francie zemí módy a k této zemi mám velmi silné vazby, byla pro mě jasná volba volit pravé francouzský název značky pro naše kožené tašky.“

Vše začalo v roce 2017

Nápad na realizaci kolekce kožených tašek se datuje do roku 2017. Přesně tento rok můžeme považovat za chvíli, kdy se začalo intenzivně pracovat na návrzích této kolekce, kde byl kladen důraz nejen na kvalitní zpracování tašek, ale také na design a kvalitu použitých materiálů. 

Tašky jsou vyrobeny z luxusní telecí kůže Perlinger 

Cílem bylo vytvořit odolné pánské tašky, které budou současně hezké na pohled. Jiří chtěl, aby byla kvalita kůže a luxusní vzhled tašky viditelný na první pohled. Z tohoto důvodu se realizace tašek protáhla na několik let, kdy se v blízké době budete moct těšit na úplně první kolekci. O jejím zařazení do nabídky Vás budeme informovat. Během let, jež předcházeli konečné výrobě tašky, se pracovalo zejména na výběru kůže nejvyšší kvality, kdy se nám osudnou stala právě telecí kůže Perlinger, což je nejlepší telecí kůže na světě. 

Tašky najdete v prodeji co nevidět

Naše firma se zaměřuje na šití kvalitních pánských oděvů na míru, což byl i jeden z důvodů, proč se syn majitelky firmy rozhodl, že se tašky budou prodávat právě zde. Muži se zde mohou obléci od hlavy až k patě, proto jsou tašky jen dalším krokem k tomu, aby zde klient naše opravdu vše, co by mohl potřebovat. 

Co plánujeme do budoucna?

V současnosti se pracuje s dvojím barevným provedením tašek – a to s černým a hnědým. V budoucnu se jistě budete moct těšit i na extravagantnější kousky, které budou v různých barevných kombinacích. A protože se firma celou dobu zaměřuje na individualitu klienta, jinak tomu nebude ani nyní, kdy si na tašku můžete nechat vyrazit například jméno, monogram, ale i věnování. Protože u nás se fantazii meze nekladou. 

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.