Etiketa je mrtvá. Ať žije lehkost

Etiketa je mrtvá. Ať žije lehkost

Zapomeňte na to, co jste si dosud mysleli o módě. Napříč kolekcemi světových návrhářů a nejen tam se vznáší trend udržitelnosti a zodpovědnosti.

Vše je jinak

Zapomeňte na to, co jste si dosud mysleli o módě. Napříč kolekcemi světových návrhářů a nejen tam se vznáší trend udržitelnosti a zodpovědnosti. Můžeme začít u sebe, třeba tím, že přestaneme kupovat oblečení na jednu sezónu. Must-have věcem odzvonilo. „Oblečení na míru“, limitované edice, krejčí, se kterým se můžete setkat osobně. To je srdce, které rezonuje světem módy.

Pohodlí je šik

Nejen zodpovědnost, ale také svobodomyslnost a sebevědomí jsou odrazem dnešní společnosti, ve které těžko hledáme místo pro nepohodlí. Pohodlné šaty dělají člověka, který se cítí příjemně a sebevědomě. Je na vás, jakou míru uvolnění a pravidel si nastavíte. Jde o to, abyste prožili hezký den, a tak i v business prostředí postupně odkládáme vše, co nás svazuje. Pohodlí a formální oblečení se prolínají, nestojí proti sobě, jako tomu bývalo dříve. Už neplatí, že pod sako nepatří bílé tričko a ke společenským kalhotám tenisky.

Autenticita v hlavní roli

Limitované edice jsou nezbytnou součástí módy. A jejich obliba stále roste. Potřeba autenticity a ztotožnění s nošeným oblečením není nic nového, jen v současnosti zesílila. Oblečení na míru je o detailech, které oblečení spojují s osobními vzpomínkami nositele, a především dokážou promítnout jeho vkus do barev a materiálů. I proto se nestane, že bychom prodali dva stejné kusy oblečení, dvěma různým lidem. 

Nadčasová klasika zůstává

Na nic neexistuje jedna odpověď a nic není černobílé. Dnešní svět nabízí nespočet možností, jak se obléknout na obchodní jednání či do práce. Stačí si si vybrat tu svou. A může to být klidně sako s vázankou, které dokáže vyjádřit, že respekt k pravidlům je pro vás stále na prvním místě. Naším úkolem je pomoci vám zorientovat se, abyste nejen skvěle vypadali, ale opravdu se tak cítili.

 

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.