Interaktivní stůl, to je krejčovina budoucnosti, jak ji ještě neznáte

Interaktivní stůl, to je krejčovina budoucnosti, jak ji ještě neznáte

Protože chceme, aby od nás každý náš klient chodil spokojený a s úsměvem na tváři, snažíme se své služby neustále vylepšovat. I proto jsme do své nové image zařadili unikátní technologie 21. století, se kterými bude navrhování a proces výroby oděvů ještě zábavnější. Dovolte nám, abychom vám představili náš interaktivní stůl.

Interaktivní stůl, který se nachází v našem nově zrekonstruovaném ateliéru na Praze 5, byl vytvořen tak, aby naši klienti odcházeli ještě spokojenější, než tomu bylo doposud. Interaktivní stůl s naším originálním softwarem slouží k tvorbě vysněných modelů či outfitů pro naše zákazníky. Vy sdělíte své představy svému krejčímu a ten vám vyhotoví návrhy jednotlivých oděvů, ale klidně i celých outfitů.

Pokud chcete, návrhy si můžete zkusit vytvořit i vy sami – s pomocí svého krejčího, který vám ukáže, jak na to. Díky tomu je klient cennou součástí týmu, navíc ví, jak bude jeho vysněný model vypadat – složený kousek po kousku.

Ateliér najdete:

V lipkách 781/25
Praha 5, Slivenec
154 00
[email protected]

Vzhledem k tomu, že jde o originální software, který vlastníme jako jediní v republice (navíc jde o stůl, který se nachází v ateliéru), lze tvořit návrhy pouze zde. Návrhy si můžete objednat na našem e-shopu v sekci Vouchery – návrhy. Dále pak můžete přijít ve chvíli, kdy jste do našeho krejčovského studia objednaní na měření a další úkony u svého krejčího. Chceme, aby měl každý z našich klientů prostor sám pro sebe, proto je naše otevírací doba dle objednávek. Nikdy se nestane, že bychom na vás neměli čas.

 

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.