Jednoduchý kousek, který by ve vašem šatníku neměl chybět? To jsou džíny na míru!

Jednoduchý kousek, který by ve vašem šatníku neměl chybět? To jsou džíny na míru!

V minulosti bylo zcela běžné vlastnit oblečení, které bylo šito na míru. Po dlouhá léta byl pak tento zvyk vytlačován konfekčními značkami, které se snažily nabízet své oblečení levněji, avšak v podstatně horší kvalitě a univerzálních střizích. Pokud i vy máte dost nepadnoucí konfekce a toužíte po jednoduchém kousku, který můžete nosit téměř se vším, jsou džíny tím pravým.

Současnost přeje rychlému nakupování přes internet nebo v obchodech s konfekcí. Jen málokdy se stane, že by vám oblečení odtud padlo jako ulité. O to hůř se vybírají džíny, vzhledem k naprosto odlišným proporcím každého z nás. Když vám sedí délka, nedopnete je v pase, nebo jsou naopak příliš krátké, ale pas vám sedí. Řešení? Džíny na míru. Protože oblečení s krejčovského salonu nemusí být nutně jen na společenské události. Kouzlu bespoke kalhot se totiž nic nevyrovná.

Noste džíny, které se stanou vaší druhou kůží

Džíny na míru nejsou kalhoty, které by vznikly úpravou již existujícího střihu dle rozměrů klienta. Naše džíny jsou naprostým originálem, střih tvoříme podle postavy každého jednotlivce tak, aby vám výsledek dokonale seděl. Proč byste se měli přizpůsobovat konfekci, když se naše džíny přizpůsobí vám? Věřte, že jedny kvalitní džíny jsou schopny nahradit patery nekvalitní. Proč byste měli nosit něco, v čem se necítíte? S džínami na míru vás nebude nikde nic táhnout ani tlačit.

Džíny na míru budou odrazem vaší osobnosti

Velkou výhodou džínů na míru je možnost vytvořit si džíny, které budou kopírovat to, jaký jste. Chcete mít džíny v barvě oblohy, jahod nebo obyčejné modré? Chcete své džíny charakterizovat nápaditým monogramem, nebo jimi chcete potěšit své blízké? Ve všech případech vám rádi pomůžeme. Naši nabídku džínů zhlédněte zde.

U nás koupíte jen džíny z nejkvalitnějších materiálů

Abychom zajistili maximální kvalitu námi vyrobených džínů, šijeme je pouze z luxusních látek od ověřených dodavatelů. Naše džíny na míru jsou vyrobeny především z bavlny. Pokud si přejete džíny, které budou lehce elastické, budou vám sedět džíny z bavlny v příměsi s elastanem. Nejnáročnější klienty uspokojí džíny z prémiové bavlny selvedge.

Pokud i vy toužíte po džínech, které vám budou dělat společnosti i několik let, doporučujeme vám prohlédnout si naši nabídku, která se stále rozšiřuje.

 

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.