Ještě stále nevíte, jak by mohl vypadat váš svatební outfit? Nechte si od nás udělat grafický návrh, který vám napoví

Ještě stále nevíte, jak by mohl vypadat váš svatební outfit? Nechte si od nás udělat grafický návrh, který vám napoví

Svatba je důležitým dnem v životě každého z nás. O to víc ve chvíli, kdy se tento důležitý den týká nás samotných. O tom, že tomuto krásnému dni předchází také spousta příprav, někdy i složitějších, není třeba mluvit. Pokud se právě nacházíte ve fázi, kdy řešíte, co na sebe, jste na správném místě. Rádi bychom Vám představili náš dárkový poukaz na vizualizaci outfitu pro ženicha.

Jste budoucím ženichem a nacházíte se v situaci, kdy se musíte rozhodnout, v jakém outfitu svoji svatbu absolvujete? Možná jste si v prvních chvílích říkali, že volba bude snadná. Nyní však zjišťujete, že opravdu netušíte, jak se na svatbu obléct. Právě z těchto důvodů jsme do svojí nabídky zařadili dárkový poukaz na návrh svatebního setu pro ženicha s online konzultací.

Nechte si udělat vizualizaci svatebního outfitu dle svých preferencí

Nezaměřujeme se jen na šití kvalitní mužské módy na míru, ale také vlastníme unikátní software, se kterým můžeme vytvořit nejrůznější vizualizace toho, jak by mohly ušité oděvy vypadat. Výsledky těchto vizualizací můžete vidět na celém e-shopu, kde jsou používány místo klasických produktových fotografií. Pokud se rozhodnete koupit si tento dárkový poukaz vytvoříme vám grafický návrh svatebního outfitu dle vašich preferencí tak, abyste měl jasnou představu o tom, jak byste mohl ve svůj důležitý den vypadat. Vytvoříme Vám návrh kompletního outfitu – nebude chybět košile, sako, kalhoty, ale ani doplňky.

Zakoupení s sebou přináší řadu výhod

Doba dodání vizualizace je dva dny, součástí služby je také online konzultace se stylistou, který Vám pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího outfitu právě pro Vás. Pokud se poté rozhodnete, že chcete, abychom Vám outfit rovnou i ušili, získáte automaticky možnost přednostního ušití, čímž se běžná dodací lhůta zkrátí na 2 až 3 týdny. Oblek pak můžete s velkou pravděpodobností využívat i na jiné příležitosti (podle toho, jaký oblek bude), navíc Vám bude dokonale sedět.

Udělejte radost i otci nevěsty

Pokud máte o dárkový poukaz zájem, můžete si jej koupit na našem e-shopu. V případě zadání kódu SVATBA2020 získáte příjemnou slevu vy výši 1000 Kč, slevu pak dostanete i v případě, že si u nás oblek necháte i ušít. Pokud chcete udělat radost i otci nevěsty, můžete mu pořídit podobný dárkový poukaz, sleva se na něj však nevztahuje.

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.