Kolekce módních roušek jako způsob, jak ochránit své zdraví s noblesou

Kolekce módních roušek jako způsob, jak ochránit své zdraví s noblesou

Pandemie koronaviru byla něčím, co překvapilo všechny z nás. O to víc ve chvíli, kdy se objevila i v naší republice. V reakci na nedostatek ochranných pomůcek jsme se rozhodli spojit svoje krejčovské znalosti a módní trendy spolu s nanotechnologií, která bude mít pozitivní vliv na vaše zdraví. 

Ochranné roušky, které mají styl!

Spojení nanotechnologie s kvalitním krejčovským zpracováním – a to vše zabaleno v pro oko lahodícím designu. Přesně takové jsou naše designové roušky, které ochrání Vaše zdraví před bakteriemi, viry, smogem, roztoči, pylem a dalšími alergeny. Jde o pomůcku, která je vhodná pro každého astmatika, alergika nebo jinak nemocnou osobu. Protože koronavirus není jedinou nemocí, před kterou je třeba chránit své zdraví. 

Co je nanovláknitá membrána a nanovlákno?

Naše nanoroušky mají nanovláknitou membránu, která ochrání vaše zdraví před alergeny, bakteriemi i viry. Nanovlákenná vrstva je hustá síť velmi tenkých vláken, která zabrání průniku prachových částic, alergenů, pylů a spór plísní. Díky těmto fyzikálním vlastnostem může tvořit bariéru pro průnik alergenů z lůžka k dýchacímu ústrojí alergika. Nanovlákna jsou délkové útvary o charakteristických rozměrech a vlastnostech, kde jeden rozměr (délka) významně přesahuje průměr vlákna. Nanovlákenné materiály jsou textilní výrobky s průměrem vláken menším než 1 mikrometr (µm) = 1000 nanometrů (nm).

Na našem e-shopu se budete moct setkat se třemi typy roušek. Nanorouškou, rouškou s nanofiltrem a bavlněnou rouškou. 

Nanorouška

Nanorouška je podlepena nanomembránou a ochrání vás nejen před viry a bakteriemi, ale také před smogem a různými alergeny. Nanorouška splňuje vysoký stupeň ochrany. Rouška je vhodná na běžné nošení. Dezinfekce roušky probíhá za pomoci žehlení nebo namočení do alkoholu či ethanolu.

Rouška s nanofiltrem

Rouška s nanofiltrem vás ochrání před viry a bakteriemi, ale také před smogem a různými alergeny. Nanorouška splňuje vysoký stupeň ochrany. Rouška je vhodná na běžné nošení. Rouška má vyměnitelný filtr z netkané textilie a třívrstvé nanovláknité membrány. Roušku lze prát i žehlit, filtr je třeba měnit za nový. 

Na výrobě nanoroušek aktivně pracujeme. Můžete se na ně těšit již brzy!

COVID-19 mimo jiné zničí vysoká teplota či dezinfekce na alkoholové bázi.

Opatření ministerstva zdravotnictví v ČR se těchto nanovlákenných roušek netýká!

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.