Košile na míru s nanostříbrem: jedinečný dárek pro muže

Košile na míru s nanostříbrem:  jedinečný dárek pro muže

Košile je odjakživa synonymem mužské elegance. Jako taková je i vždy vhodným dárkem pro muže každého věku. Hitem letošních Vánoc je úprava nanostříbrem, kterou provádíme  u nás v krejčovství. Díky ní materiál získá jedinečné antibakteriální a antiperspirační vlastnosti.

Darujte eleganci s antibakteriální ochranou

Nic nevypadá na muži lépe než čistá a vyžehlená košile na míru. Z tohoto důvodu se také nedoporučuje nosit košili déle než jeden den. I přesto může po pár hodinách v průběhu hektického či teplého dne její svěžest  pomalu vymizet. Právě proto naši novou řadu košil ošetřujeme lázní s mikročásticemi stříbra.

Košile na míru, která chrání

Úprava prémiové bavlněné látky v lázni s roztokem s obsahem nanostříbra přináší dosud nevídané vlastnosti. Lépe odolává potu a zápachu, spolehlivě ničí 99,9 % bakterií a má regenerační účinky na pleť. Tyto jedinečné dezinfekční vlastnosti navíc vykazuje i při kontaktu s libovolným povrchem. 

 Proto je vhodná i pro současnou situaci, která přináší zvýšené nároky na hygienu. Košile, a zejména její exponované části, jako límec nebo manžety, se během běžného dne dostane do kontaktu s velkým množství ploch plných bakterií a ostatních mikročástic. Ale díky dezinfekční úpravě na košili už  nic neulpí. Lépe chráněn je nositel i ten, kdo mu košili pere. :)

Darujte nejen košili, ale i zážitek

Jak to funguje? Majitel dárkového poukazu si domluví schůzku s naším osobním krejčím. Ten s ním probere styl, může i zkonzultovat šatník a vezme míry. Stejně tak mu vytvoří individuální návrh outfitu formou vizualizace a zjistí případná speciální přání. Extra kapsička? Netradiční kombinace? Regular, slim nebo ultraslim? 

O tom, že je košile na míru s nanostříbrem skutečně “one of a kind”, bude vypovídat i jedinečný vyšitý monogram majitele, který je v ceně zakázky. Věnujte péči, kterou si obdarovaný zaslouží!

Košile jako krásný dárek

Jelikož je šití košile na míru i módní konzultace jedinečný zážitek, nabízíme ho jako krásně zpracovaný dárkový poukaz. Ten zajisté potěší každého manžela, přítele, syna, bráchu, tátu, dědečka nebo kamaráda. Dárkové poukazy pohodlně doručíme až k vám domů, díky čemuž  jsou skvělým řešením letošních Vánoc.

Tak neváhejte a objednejte dárkový poukaz, který udělá radost každému muži!

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.