Košile na míru s nanostříbrem: lze inovovat klasiku?

Košile na míru s nanostříbrem:  lze inovovat klasiku?

Košile je odjakživa synonymem mužské elegance. I když jde o nestárnoucí evergreen, během let se jeho podoba postupně mění. Nejnovější inovací košil je úprava nanostříbrem, kterou provádíme v našem krejčovství. Díky ní materiál získá jedinečné antibakteriální a dezinfekční vlastnosti.

Když tradiční řemeslo potká moderní technologie

Nápad na realizaci kolekce kožených tašek se datuje do roku 2017. Přesně tento rok můžeme považovat za chvíli, kdy se začalo intenzivně pracovat na návrzích této kolekce, kde byl kladen důraz nejen na kvalitní zpracování tašek, ale také na design a kvalitu použitých materiálů. 

Košile. Těžko si můžeme představit větší ikonu mužské módy. Ve svém šatníku ji v nějaké podobě má téměř každý. A snad každá žena potvrdí, že na muži nevypadá nic lépe než čistá a vyžehlená košile.

Z tohoto důvodu se také nedoporučuje nosit košili déle než jeden den. I přesto může v průběhu hektického či teplého dne její svěžest vymizet už po pár hodinách. Právě proto naši novou řadu košil ošetřujeme lázní s mikročásticemi stříbra.

Košile na míru proti potu a bakteriím

Úprava prémiové bavlněné látky v lázni s roztokem s obsahem nanostříbra přináší dosud nevídané vlastnosti. Lépe odolává potu a zápachu, spolehlivě ničí 99,9 % bakterií a má regenerační účinky na pleť. Tyto výjimečné dezinfekční vlastnosti navíc vykazuje i při kontaktu s libovolným povrchem. Díky tomu je vhodná i pro současnou situaci, která přináší zvýšené nároky na hygienu.

Zážitek s osobním krejčím

Kromě těchto jedinečných vlastností se košile s nanostříbrem nijak neliší od jiné luxusní košile na míru. I v tomto případě je látkou prémiová bavlna se vzorem dle vašeho výběru. Vaše míry navíc vezme osobní krejčí, který s vámi rád probere i šatník a vytvoří osobitý návrh outfitu formou vizualizace.

Košile na míru vašemu stylu

O tom, že je vaše košile na míru skutečně “one of a kind”, bude vypovídat i  jedinečný vyšitý monogram, který je v ceně zakázky. Stejně tak i případné úpravy. Další kapsa? Úprava na manžetové knoflíčky? Nic není problém!

Košile jako krásný dárek

Jelikož je šití košile na míru i módní konzultace jedinečný zážitek, nabízíme ho jako krásně zpracovaný dárkový poukaz. Ten zajisté potěší každého syna, bráchu, tátu, dědečka nebo kamaráda. Vouchery pohodlně doručíme až k vám domů, díky čemuž  jsou skvělým řešením letošních Vánoc.

Tak neváhejte a objednejte voucher, který každého potěší!

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.