Kreativní košile aneb košile, které mají šmrnc a styl!

Kreativní košile aneb košile, které mají šmrnc a styl!

Košile patří ke kouskům, které by měl mít v šatníku každý muž. Nejedná se totiž o jeho součást, ale o naprostý základ. Košile unosíme kamkoliv. Do města, do práce, na cesty, ale i ke slavnostnějším příležitostem. Pokud však máte dost zažité klasiky, jásejte. Právě teď Vám chceme představit naši novou kolekci kreativních košil.  

Košile, které si zamilujete!

Barevné, se vzorem, prostě své! Takové jsou košile z naší nové kolekce. Kreativní košile jsou vhodné pro všechny, co mají dost jednobarevných kousků. Ty se sice hodí jak na formální, tak i neformální nošení (a my je milujeme pro jejich snadné kombinování s dalšími oděvy), přesto někdy můžeme mít náladu na něco víc „crazy“ a „creative“. 

Kreativní košile pro každého

Naše kreativní košile potěší nejvíc mladé nositele, kteří rádi vyjadřují svůj životní postoj právě tím, jak se oblékají. Nechcete nosit to, co je všude zažité? V tom případě jsou tyto košile tím pravým pro Vás. Máte ve svém okolí mladého muže, kterému by udělal radost dárek v podobě oblečení? Pak zvažte, zda by mu neudělala radost některá z našich košil. Ty ale nejsou vhodné jen pro mladé, nosit je můžete ve 20, stejně tak ve 30, 40 nebo třeba v 50. Tomu, co se Vám líbí, se meze nekladou. 

Tipy na naše oblíbence

Hledání košile Vašich snů samozřejmě necháme na Vás, v případě pochybností se však neváhejte zeptat. My vám můžeme doporučit například odvážnou růžovo-bílou košili White and Pink s límcem podšitým látkou se vzorem. Taková košile potěší všechny, kteří vědí, že růžová není pouze barvou žen. O něco střízlivější, avšak stejně stylová je naše košile Malcolm. Košile v příjemné tmavě modré barvě je doplněna sedlem v hnědé barvě. A jako náš poslední tip, košile Evan Red pro milovníky výrazných barev. Košile v modré barvě se vzorem s červeným límcem. Další košile najdete v sekci „košile“ na našem e-shopu.

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.