Luxusní košile na míru: jedinečný dárek pro muže

Luxusní košile na míru:  jedinečný dárek pro muže

Košile je odjakživa synonymem mužské elegance. Jako taková je i vždy vhodným dárkem pro muže každého věku. Hitem letošních Vánoc je dárek šitý na míru. Při zakoupení poukazu na košili na míru získáte dárkový poukaz v hodnotě 5 000 Kč na oblek na míru!

Darujte eleganci, která padne jako ulitá

Každou košili pečlivě zhotovujeme tak, aby se v ní majitel cítil příjemně a sebejistě. Na žádných místech tak není volná a nikde neškrtí a zároveň je ušitá z velmi kvalitních materiálů. Máme také širokou škálu barevných kombinací, a proto si u nás vyberou i ti nejnáročnější gentlemani.

Darujte nejen košili, ale i zážitek

Jak to funguje? Majitel dárkového poukazu si domluví schůzku s naším osobním krejčím. Ten s ním probere styl, může i zkonzultovat šatník a vezme míry. Stejně tak mu vytvoří individuální návrh outfitu formou vizualizace a zjistí případná speciální přání. Extra kapsička? Netradiční kombinace? Regular, slim nebo ultraslim? 

O tom, že je naše košile na míru skutečně “one of a kind”, bude vypovídat i jedinečný vyšitý monogram majitele, který je v ceně zakázky. Věnujte péči, kterou si obdarovaný zaslouží!

Košile jako krásný dárek

Jelikož je šití košile na míru i módní konzultace jedinečný zážitek, nabízíme ho jako krásně zpracovaný dárkový poukaz. Ten zajisté potěší každého manžela, přítele, syna, bráchu, tátu, dědečka nebo kamaráda. Dárkové poukazy pohodlně doručíme až k vám domů, díky čemuž  jsou skvělým řešením letošních Vánoc.

Tak neváhejte a objednejte dárkový poukaz, který udělá radost každému muži!

Akce s dárkovým poukazem v hodnotě 5 000 kč na oblek na míru platí do konce roku 2022.

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.