Materiál, který vás zahřeje! To je kašmír s vlnou

Materiál, který vás zahřeje! To je kašmír s vlnou

Někdy není příjemnějšího pocitu, než se obléct do příjemně hebkého a hřejivého saka, se kterým bude i sebechladnější jaro jako procházka růžovým sadem. Přesně těchto příjemných pocitů můžete dosáhnout i vy. Dnes je nám ctí představit vám směsovou přízi, kterou netvoří nic jiného než kvalitní kašmír ve spojení s vlnou. Spojením těchto svou luxusních a termoregulačních materiálů nemůže vzniknout nic než mistrovské dílo v oděvní podobě. Aktuálně právě v podobě slušivých casual sak.

Spojení kašmírské kozy s kvalitní vlnou je základem pro kvalitní látku

Směs kašmíru s vlnou je oblíbená zejména pro svůj luxusní vzhled ve spojení s výbornými vlastnostmi. Vlákna kašmíru jsou získávána vyčesáváním ze hřbetů kašmírských koz. Tohle plemeno žije zejména v náhorních planinách Číny a Mongolska. Vzhledem k tomu, že zde teploty leckdy klesají až do mínus 40°C, máme záruku, že jde o velmi husté a jemné vlákno s výbornými hřejivými schopnostmi. Materiál jako takový má skvělé termoregulační vlastnosti, proto můžete oděvy z něj vyrobené nosit jak v zimě, tak i na jaro.

K vyčesávání dochází během jarních měsíců, kdy je jejich srst silná a kozy by během letních měsíců přehřívala – i proto by došlo k jejímu shození. Při očesávání je kladen zvláštní důraz na to, aby nedocházelo k odstraňování vnějších chlupů sloužících jako ochrana. Tyto chlupy jsou mnohem silnější a hrubší, následkem čehož by kašmír nevypadal tak luxusně, jak jej známe.

Tento kašmír je pak míchán s 18ti mikronovou vlnou, důsledkem čehož získáváme bohatou škálu melanžových odstínů. Během mísení vláken jsou odstraňována veškerá krátká staplová vlákna, zbylá vlákna jsou pečlivě vyrovnána. Po získání požadovaného odstínu jsou vlákna kroucena do měkkého „S“ zákrutu. Spolu s dalšími procesy výroby se k vám dostává látka v takové měkkosti, jemnosti a hřejivosti, že jí nelze konkurovat.

Tak příjemný, že už nebudete chtít jiný

Kašmírová vlna patří k nejluxusnějším materiálům, které na sobě můžeme s oblibou nosit. Oblečení z kašmíru je velmi jemné, hřejivé, měkké a příjemné na dotek. Kašmírové oblečení vás zahřeje minimálně dvakrát tolik co oblečení z běžné vlny. Velkou výhodou kašmíru je stálost tvaru - nevytahá se, ani nevybledne. Při správné péči vám vaše kašmírové sako bude sloužit dlouhá léta. Nebo je libo kašmírovou šálu?

Saka z kašmíru aneb nenechte si ujít naši nabídku

Protože i my jsme si našli v sebevědomém spojení kašmíru s vlnou velkou oblibu, dovolujeme si vám představit saka v casual provedení, se kterými můžete tohle jaro vyrazit nejen do města, ale i na schůzku či do divadla. Za našeho favorita považujeme třeba sako Edison Gray, které vás potěší svojí všestranností. Ačkoliv je určeno zejména k volnočasovému nošení, neurazíte s ním ani během pracovní schůzky. Pro muže, kteří jsou rádi vidět, nabízíme sako Vincenzo Brown nebo Jordon. Tato saka mají v podkladu zemité barvy, ale jsou oživeny kostičkou.

A my pevně věříme tomu, že budete nepřehlédnutelný. Pokud právě teď přemýšlíte nad tím, že by se vám nějaké vkusné sako na jaro mohlo hodit, můžete se podívat do naší  nabídky.

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.