Nákupů u nás se nemusíte vzdávat ani za aktuální situace. Náš krejčí může přijet za Vámi

Nákupů u nás se nemusíte vzdávat ani za aktuální situace. Náš krejčí může přijet za Vámi

Nakupování u nás je něčím, co si naši klienti užívají. Šijeme luxusní pánskou módu, zejména pak casual módu, která je vhodná na běžné denní nošení. Nechybí však ani spousta kousků, které jsou vhodné na důležité schůzky, na plesy, do společnosti, ale také na svatbu. Zkrátka Vás oblečeme kamkoliv – a to na míru!

Kvalita, kterou si zamilujete

Naše firma zaměřující se na šití kvalitních a luxusních oděvů na míru má mnohaletou tradici. Během let jsme se naučili, jak spojit precizní práci našich krejčích spolu s technologiemi 21. Století – a to vše s použitím materiálů nejvyšší kvality. Vzhledem k tomu, že šijeme pouze na míru, dbáme na individuální přístup ke každému našemu klientovi.

Setkání s krejčím je důležitou součástí nákupu u nás

Pokud se u nás člověk rozhodne nakupovat, je nutné provést osobní setkání s krejčím, který se Vám bude věnovat při každém Vašem nákupu. A proč? Vzhledem k tomu, že šijeme na míru a chceme, aby Vám všechny ušité kousky sedly jako ulité, je třeba Vás změřit. Jen tak docílíme toho, aby Vám vše dokonale sedělo. Při Vašich dalších objednávkách již další setkání nutná nejsou. Pokud ano, tak jen v případě, že se Vaše míry změní. Jak je to ale v případě, že budete chtít nakupovat i nyní?

Krejčí může přijet k Vám!

Vzhledem k aktuální situaci chápeme, že se Vám nechce jet kvůli nákupu přes celé město. I proto může náš krejčí přijet za Vámi – ať už do Vaší práce nebo domů. Krejčí v takovém případě dodržuje veškerá přísná hygienická opatření. Přijede za Vámi s rouškou a v rukavicích.  

Zkraťte si čekání, než se situace uklidní 

Pokud přeci jen chcete počkat, až se situace uklidní, můžete si čekání na návštěvu u nás zkrátit nákupem některého z našich doplňků, při kterých měření není nutné. Kromě nanoroušek, které jsme začali šít poměrně nedávno, si můžete vybírat z naší široké nabídky opasků. Kromě nich pak nabízíme také motýlky vhodné na každou důležitou příležitost, nechybí ani kravaty, které ocení ti, co motýlky nenosí. Ať už si vyberete motýlka či kravatu, můžete je zkombinovat s kapesníkem do klopy

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.