Nanoroušky a roušky s filtrem nejsou to jediné, co u nás najdete. V běžné výrobě pokračujeme i nadále

Nanoroušky a roušky s filtrem nejsou to jediné, co u nás najdete. V běžné výrobě pokračujeme i nadále

Posledních několik týdnů celý náš tým aktivně pracuje na prodeji nanoroušek a roušek s vyměnitelným filtrem. Pracujeme jak na výrobě roušek samotných, tak i na jejich časném zveřejnění na e-shopu. Ačkoliv se roušky staly v současnosti důležitou součástí našeho e-shopu, rádi bychom Vás ujistili, že i nadále pokračujeme v běžné výrobě.

Pandemie koronaviru byla něčím, co nemile překvapilo každého z nás. Obzvlášť ve chvíli, kdy se tato situace začala týkat i nás a našich blízkých osobně. I proto jsme se snažili reagovat co nejrychleji a do svojí výroby jsme začlenili i výrobu nanoroušek a roušek s vyměnitelným nanofiltrem. Snažili jsme se tak zareagovat na jejich nedostatek na trhu a na poptávku našich stálých klientů. Chtěli jsme zajistit dostatek těchto ochranných pomůcek pro všechny, kteří o ně mají zájem.

Kvalitní krejčovina ve spojení s funkčními materiály

Výrobě a prodeji nanoroušek předcházely spousty příprav celého našeho týmu. A protože práce s kvalitními materiály ve spojení šikovných rukou našich krejčí za sebou nesla vždy jen pozitivní výsledky, domluvili jsme se na spolupráci s českou firmou vlastnící patent na nanovlákna. Tato firma se stará o to, aby naše módní roušky dostaly ochranný prvek navíc – a tím je ochranná nanomembrána, která je integrována do nanoroušek či do vyměnitelných nanofiltrů. Roušky nejsou vhodné jen při aktuální situaci, ale i na běžné nošení. Ochrání vás nejen před bakteriemi a viry, ale také před prachem, roztoči, smogem, pyly a dalšími alergeny. 

Naše výroba funguje jako předtím

Svoje pravidelné zákazníky bychom však chtěli ujistit, že roušky nejsou tím jediným, co si u nás lze v současné době nakoupit. Ba naopak! U zboží, při jehož nákupu nepotřebujete asistenci našich krejčích (dárkové poukazy pro Vaše blízké nebo doplňky), jej lze běžně objednat na e-shopu. Co se týče módních oděvů, tam je asistence krejčího nezbytná v případě, že jste naším novým klientem a nemáme vaše tělesné míry. V tomto případě však může krejčí přijet k Vám domů či do práce (samozřejmě v ochranných pomůckách) a provést měření tak, jak je u nás obvyklé.

V případě jakýchkoliv dotazů se nám samozřejmě můžete ozvat, rádi Vám odpovíme. 

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.