Oblékejte se s přehledem. Pořiďte si některý z našich smart šatníků

Oblékejte se s přehledem. Pořiďte si některý z našich smart šatníků

Začíná většina vašich dní dlouhým pohledem do šatníku a přemýšlením, co si vzít na sebe? Čeká vás nějaká událost a nevíte, co si obléct, abyste si neudělali z ostudy kabát? Netušíte, co k sobě lad a co ne? Pokud jste si na předchozí otázky odpověděli „ano“, jste na správném místě. Dnes bychom vám totiž rádi představili náš nový produkt, kterým jsou smart šatníky.

Naše smart šatníky jsou zde od toho, aby vám usnadnily výběr outfitu na maximum a zkrátily dobu strávenou před šatníkem na minimum. Nabízíme jak smart šatníky, které jsou univerzální, tak i šatníky, jež jsou určeny k nejrůznějším příležitostem. Vše, co ve svém smart šatníku zakoupíte, k sobě bude dokonale ladit.

Co jsou smart šatníky?

Víme, že ne každý má čas trávit výběrem oblečení spoustu času, a proto jsme se jej rozhodli ušetřit za vás. Každý z našich smart šatníků obsahuje hned několik kousků oblečení (kalhoty, saka, košile, vestičky apod.), které jsou vzájemně uskupeny tak, že je mezi sebou můžete vzájemně kombinovat na nejrůznější způsoby, a vytvořit tak několik různých outfitů – a k tomu vám stačí pouze jeden z našich setů. Vše se zde hodí ke všemu.

Jak jsme zmínili výše, nabízíme univerzální šatníky, kde najdete kousky, ze kterých vytvoříte outfit do práce, do divadla, na ples, ale i na méně formální schůzky či na volnočasové nošení. Najdete u nás i sety určené ke konkrétním příležitostem. Cestovatel tak využije travel set (zacíleno na nemačkavé a pohodlné látky), businessmana potěší náš business set. Oblečení v našich smart setech je ušito z takových látek a materiálů, které se pro dané kousky hodí nejvíce. Pracujeme s kvalitními materiály, jako je vlna, kašmír, hedvábí či bavlna. Nechybí ani doplňky, které budou pomyslnou třešničkou na dortu. Na své si u nás přijdou jak konzervativnější jedinci, tak i ti, kterým není slovo extravagance cizí. Nabízíme vám neotřelé kombinace, se kterými se v konfekci nesetkáte.

A jak to funguje?

Vy si vyberete set, který bude lahodit vašemu oku i vkusu, my za vámi pošleme krejčího, který vám odebere míry. Nebo nás navštívíte v našem novém salonu, kde si můžete vyzkoušet i práci s naším interaktivním stolem? Díky tomu vám bude vaše oblečení sedět jako ulité. Pokud si nevyberete z naší připravené nabídky, kontaktujte nás. Můžeme vám vytvořit smart set podle vašich požadavků, případně vám můžeme upravit některý z již vytvořených šatníků.

Víte, že…

Víte, že naše smart šatníky můžete platit i odebírat postupně? Pokud je ve vaší práci to, jak se oblékáte, důležité, můžete smart sety zakoupené u nás uplatnit jako nákladovou položku ve chvíli, kdy budete podávat daňové přiznání.

 

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.