Obleky podlepené nanomembránou jako stylový způsob ochrany Vašeho zdraví

Obleky podlepené nanomembránou jako stylový způsob ochrany Vašeho zdraví

Situace kolem koronaviru je vážná. Svět trápí nedostatek roušek, respirátorů, ale i jiných ochranných prostředků. Světová pandemie však není jedinou situací, kdy je lepší dbát na ochranu svého zdraví. Prach, pyl, smog, ale i roztoče patří mezi škodliviny, které ne každý z nás zvládá zrovna ideálně. I proto bychom Vám chtěli nabídnout možnost podlepení Vašich obleků nanomembránou.

Spoustě z nás stačí oblečení z běžných, i když kvalitních materiálů získávaných od špičkových dodavatelů. Ale i tak se mezi námi vyskytují ti, kterým všechen smog, prach, pyl, roztoče, bakterie, viry a další alergeny zkrátka nedělají dobře. V případě, že většinu svého času trávíme pobíháním uvnitř rušných měst, je také lepší se chránit. Koronavirus totiž není jediným, před čím se můžeme chránit – a to dost stylovým způsobem.

Ochraňte svoji pokožku s obleky podlepenými nanomembránou

Naše technologie podlepování obleků nanomembránou je spolehlivým způsobem, jak chránit svoji pokožku před škodlivými vlivy, kam patří již zmíněný smog, pyl, roztoče, prach, ale i bakterie nebo viry. Naše pokožka je citlivá, a proto bychom měli věnovat zvláštní pozornost péči o ni. Jedním ze způsobů může být právě oblek opatřený nanomembránou.

Co je nanovlákno a co je nanovlákenná vrstva?

  • Nanovlákno jsou délkové útvary, které mají své charakteristické rozměry i vlastnosti. Délka vlákna zde výrazně přesahuje jeho průměr. Nanovlákenné materiály jsou textilní výrobky s průměrem vláken menším než 1 mikrometr (µm) = 1000 nanometrů (nm).
  • Nanovlákenná vrstva je hustá síť velmi tenkých vláken, která zabrání průniku prachových částic, alergenů, pylů a spór plísní. Díky těmto fyzikálním vlastnostem může tvořit bariéru pro průnik alergenů z lůžka k dýchacímu ústrojí či pokožce alergika.

A jak to funguje?

Nejprve Vás potěšíme tím, že se při svém nákupu obleků podlepených nanomembránou nemusíte omezovat pouze na několik málo vzorů sak. A proč? Protože jsme vám schopni nanomembránou podlepit jakékoliv sako z naší nabídky. Tak jako je tomu u vyztužování metodou Full Canvas, kdy vám oblek vyztužíme na Vaši žádost, tak i tuto úpravu podlepením zhotovíme na Vaše přání. A co víc? Jak si můžete všimnout na fotografii, díky saku z nanomateriálu Vás nerozhodí ani taková věc, jako je například vylitá sklenice vody. Sako ji k Vám nepropustí.

 

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.