Proč je oblečení na míru mnohem lepší volbou než konfekce?

Proč je oblečení na míru mnohem lepší volbou než konfekce?

V minulosti bylo oblékání na míru mnohem větší samozřejmostí, než je tomu v současnosti. Dost tomu napomáhal fakt, že nebylo tolik obchodů s konfekcí, do nichž stačí přijít, strávit v nich pár minut a odejít s plnou taškou. Přitom oblečení na míru má oproti konfekci mnohem více výhod. Víte, proč je oblečení na míru lepší než konfekce?

Obchod vypadá luxusně, kvalita však pokulhává

Šatník složený z kvalitních kousků by měl být samozřejmostí pro každého muže, který vypadá rád dobře. V minulosti bylo běžné nechat si šít oblečení na míru u šikovného krejčího, postupem času však začala vítězit pohodlnost, kterou najdete právě v konfekci. Co v konfekci však nenajdete, je oblečení, které Vám bude padnout jako ulité. Ačkoliv většina prodejen pánského oblečení vypadá opravdu luxusně, kvalita značně pokulhává. Navíc je zcela zbytečné plnit svůj šatník desítkami kousků oblečení v mizerné kvalitě, když za o něco vyšší cenu můžeme mít méně plný, zato zcela kvalitní šatník s oděvy, které nám budou sloužit dlouhá léta.

Nízká cena není výhrou

Ne vždy je ideální jít za nízkou cenou. K tomu, aby prodejny nabízely levné oděvy, je potřeba využívat levné a nekvalitní materiály, nitě, knoflíky, ale i jiné oděvní součásti. Proto není divu, že se Vám takové oblečení může postupem času začít měnit před očima. Praní, žehlení, ale i nošení má u nekvalitního oblečení velký vliv na jeho vzhled. U oděvů na míru si sice připlatíte, budete však mít jistotu, že Vám vše bude dokonale sedět. Pracujeme pouze s látkami od ověřených dodavatelů, proto jsme za ně ochotni dát ruku do ohně.

Oblečení na míru zohlední vaše tělo jako celek

Při šití oblečení na míru zohledňujeme tvar vašeho těla, jeho velikost, ale i vaše preference. U konfekce se setkáte s velikostí S, M, L, XL – ale co když Vám nesedí ani jedna z nich? Co, když je Vám velikost M malá, ale v L-ku již „plavete“? U nás nehraje roli tabulka konfekčních velikostí, ale Vaše míry v kombinaci zkoušek v průběhu šití. Správně ušité oblečení na míru skryje veškeré nedostatky, které Vaše postava má. Současně však poukáže na to, co má jít vidět. Krejčí Vám pak narozdíl od prodavače, který chce prodat, řekne, co Vám sluší a čemu byste se měl vyhnout. V obchodě Vám ne vždy řeknou, že Vám oděv nesedí, aby měli zisk. Kdyby Vám oblečení nesedělo, a Vy jste odešel, neměli by tržbu. U nás tento problém nenajdete. Nesedí Vám jeden střih? Tak Vám zhotovíme jiný!

Každý kousek je originál

Míry vašich ramen, hrudi, držení těla, výška postavy, ale i celková konstituce postavy má vliv na konečný stih. Konfekce tyto aspekty v potaz nebere. Nemluvě o tom, že v oblečení na míru budete vždy zcela originální. Žádný kousek, který si u nás pořídíte, není zcela stejný s jiným. Můžete si vybrat na našem e-shopu, stejně tak se na něm můžete jen inspirovat a nechat si vytvořit naprostý originál. V případě, že máte svého favorita, ale „stále tomu něco chybí“, Vám můžeme změnit detaily u již existujících oděvů.

Oblečeme vás od hlavy k patě

Velkou výhodou nakupování u nás je fakt, že jsme schopni Vás obléct od hlavy až k patě. Můžete si u nás koupit jen jeden kousek, třeba slušivé sako. Ale také Vám můžeme pomoci vytvořit outfit, se kterým zazáříte. V případě, že chcete vypadat dobře, ale nakupování není Vaší parketou, můžete se svým krejčím probrat možnost koupě „Smart šatníku“, což je šatník skládající se z kousků, jež můžete libovolně kombinovat a vytvořit z nich hned několik odlišných outfitů.

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.