Rouška jako nový módní styl

Rouška jako nový módní styl

Ačkoliv bychom si na první pohled mohli myslet, že se módní průmysl za aktuální situace zastaví, není tomu tak. Ačkoliv ještě pár týdnů zpátky spoustě z nás nezáleželo na tom, jak bude naše rouška vypadat, hlavně aby fungovala, situace se obrací k lepšímu a stále více z nás se snaží roušky sladit se svým outfitem. 

Slaďte svoji roušku s outfitem

Roušky jako takové byly ve světě ještě mnohem dříve, než propukla pandemie koronaviru. Například v zemích Asie je nošení roušek naprosto běžné, ale v naší zemi jde o něco naprosto nezvyklého. Něco, s čím jsme se všichni museli sžít. Současnost si však nošení roušek žádá a nejspíš ještě chvíli žádat bude, a proto není důvod k tomu, proč svůj outfit s rouškou nesladit. Do práce, na schůzku, ale i k jiným příležitostem.

Rouška jako módní doplněk

V České republice ještě stále platí povinnost nosit roušky. Ačkoliv se opatření postupně uvolňují, stále jsou místa, kde budeme roušky muset nosit ještě nějakou chvíli. V těchto chvílích však už nemyslíme jen na to, aby rouška fungovala, ale i na to, aby dobře vypadala. Pokud chceme vypadat dobře za každé situace, můžeme z roušky udělat i vkusný módní doplněk. 

K jednoduchým, ale i odvážným outfitům

Naše nanoroušky jsou v  univerzálních barvách a najdete u nás jak roušky jednobarevné, které se hodí téměř k jakémukoliv outfitu (ideálně pak k těm odvážnějším), tak i roušky se vzorem, díky kterým pozdvihnete i svůj úplně jednoduchý outfit na zcela jinou úroveň. Některé naše nanoroušky jsou ušity z podobných nebo ze stejných látek jako naše košile, proto je spolu můžete kombinovat i takto. A co víc, naše roušky jsou nejen stylové, ale současně ochrání vaše zdraví.

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.