Rodinná tradice od roku 1897

Propojujeme tradiční krejčovské řemeslo s moderními technologiemi

Dbáme na precizní krejčovské zpracování a zajišťujeme individuální nadstandardní osobní péči a servis

Krejčovské studio 21.století

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování a vytváří jasnou vizi konečného výsledku ještě před tím, než poprvé střihneme do látky. Díky vlastnímu softwaru Vám zpracujeme grafický návrh outfitu včetně doplňků. Přijďte si k nám vyzkoušet interaktivní stůl, na kterém si s pomocí našeho konzultanta vytvoříte Váš vysněný outfit a zjistíte, že navrhování je zábava!

About our history
About our present

E-shop se službami módního konzultanta

Novou úroveň pohodlí zajišťuje propojení našeho E-shopu se službami módního konzultanta. Ze svého oblíbeného křesla si na e-shopu objednáte oblečení šité na míru a módní konzultant Vám následně odebere míry a zajistí veškerou osobní péči a servis. Můžete se na něj obrátit při každé další objednávce, či dotazu. Bude s Vámi od počátku realizace až po dodání výrobku. Poradí Vám se stylem, střihem, barvami i s vhodným oblečením na různé společenské události. Doporučí Vám kvalitní materiál a vytvoří grafický návrh včetně doplňků. Služby a servis módního konzultanta můžete využít u sebe doma, nebo u nás ve studiu na Praze 5.

Historie našeho salonu

Krejčovská tradice rodiny sahá až k T. G. Masarykovi, kterého oblékali naši předci. Od té doby se nezměnilo nic a všechno. Stále nás vyhledávají lidé, kteří si zakládají na špičkovém řemeslném zpracování, kvalitních přírodních materiálech celosvětových výrobců a osobním přístupu. Co se mění, jsou nároky a přání, se kterými za námi naši klienti přichází. A tak vzhledem k uvolněnější etiketě odívání 21.století nabízíme také šití volnočasové módy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Díky spojení precizní krejčoviny a inovativního přístupu jsme připraveni realizovat Vaše náročné představy o dokonalém šatníku do posledního knoflíku.

About our history

Jsme Hi-tech krejčovství

Do tradičního světa krejčoviny přicházíme s moderními technologickými postupy, které zrychlují proces navrhování. Využíváme moderní technologie vizualizace.

Casual módou žijeme

Umíme šít i volnočasové oděvy. A nebojíme se říct, že jsme v tom opravdu dobří. Oblékneme vás s grácií do divadla i do neformálního pracovního dne.

Exkluzivní materiály

Šijeme z prvotřídních přírodních materiálů celosvětových výrobců. Proto nám konfekce nemůže konkurovat.